Oferta

Wynajem sal

Aktualności


Dzisiaj jest: Piątek
16 Listopada 2018
Imieniny obchodzą
Aureliusz, Dionizy, Edmund, Gertruda,
Leon, Maria, Marek, Niedamir, Otomar,
Paweł, Piotr

Do końca roku zostało 46 dni.
Zodiak: Skorpion

Szukaj

Aktualnie na stronie

Naszą witrynę przegląda teraz 62 gości 

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 26 Łącznie wizyt 111624
VCNT - Visitorcounter

login



piątek, 20 kwietnia 2018 11:29


FLAGOWY WARSZTAT PRZEDBIEGOWY


Dnia 19 kwietnia odbyło się podsumowanie konkursu fotograficznego ph.
"MOJE ULUBIONE DRZEWO"  zorganizowanego przez
Wielkopolskie Stowarzyszenie Przyrodnicze BOREK przy współudziale M-GOK Borek Wlkp.

Przedmiotem konkursu była całoroczna obserwacja jednego drzewa,
wybranego z najbliższego otoczenia.

Komisja oceniała prace wg następujących kryteriów: realizacja zadań,
wnikliwość obserwacji, walory artystyczne oraz estetyka wykonania.


Lista laureatów przedstawia się następująco:


Kategoria KL. IV-VI

I miejsce - Agnieszka Arendz kl. VI, SP nr. 1 Koźmin Wlkp.

II miejsce - Nikola Smolińska kl. VI, SP nr. 1 Koźmin Wlkp.

III miejsce - Robert Wojtkowiak kl. V, SP nr. 3 Koźmin Wlkp.

Wyróżnienie - Piotr Jakubek kl. V, SP nr. 3 Koźmin Wlkp.

Wyróżnienie - Jagoda Urbaniak kl. VI, SP nr. 1 Koźmin Wlkp.

Wyróżnienie - Julia Patecka kl. VI, SP nr. 1 Koźmin Wlkp.  

Wyróżnienie - Julia Marszałek kl. VI, SP nr. 1 Koźmin Wlkp.

Wyróżnienie - Aleksandra Baranowska kl. VI, SP nr. 1 Koźmin Wlkp.


Kategoria KL. VII, GIMNAZJUM, KL. PONADGIMNAZJALNE

I miejsce - Justyna Wojtkowiak kl. VII, SP nr. 3 Koźmin Wlkp.

II miejsce - Olga Półtoraczyk kl. I Technikum, Zespół Szkół Rolniczych Grabonóg

III miejsce - Tobiasz Półtoraczyk kl. II Technikum, Zespół Szkół Rolniczych Grabonóg

Wyróżnienie - Zuzanna Józefiak kl. VII, SP nr. 3 Koźmin Wlkp.

Wyróżnienie - Julia Staniewska kl. VII, SP nr. 3 Koźmin Wlkp.

Wyróżnienie - Oliwia Garkowska kl. VII, SP nr. 3 Koźmin Wlkp.

Wyróżnienie - Anna Michalska kl. VII, SP nr. 3 Koźmin Wlkp.

Wyróżnienie - Marta Kurzawa kl. VII, SP nr. 2 Jarocin


Kategoria DOROŚLI

I miejsce - Karolina Piórek, Borek Wlkp.

II miejsce - Eugeniusz Kot, Borek Wlkp.

III miejsce - Regina Kot, Borek Wlkp.


W drugiej części spotkania uczestnicy warsztatów własnoręcznie wykonali
biało- czerwone gadżety, które będą wykorzystane 1 maja
podczas siódmej edycji BOREK BIEGA.




 

Facebook



Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: cheap game seats register info domain Valid XHTML and CSS.