Dzisiaj jest: Wtorek

poniedziałek, 28 stycznia 2019 14:00

Happy Day! - szczęśliwy dzień pełen emocji

i artystyczne widowisko!

Muzyczne spotkania noworoczne są niepowtarzalnymi wydarzeniami, nad którymi organizacyjną koordynację sprawuje Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury. Współorganizatorem przedsięwzięcia jest Zespół Szkolno-Przedszkolny z Borku Wlkp.

Pomysłodawczynią widowiska, „sercem” projektu oraz koordynatorem artystycznym
jest p. Lidia Wytykowska – instruktor wokalny Ośrodka Kultury, pedagog i wokalistka.
Pani Lidia wraz z zaproszonymi do współpracy muzykami, wokalistami i tancerzami przeniosła publiczność w świat przepełniony emocjami. Radość, zaduma, wzruszenie, euforia...wszystko skumulowało się w ogromną energię. Koncert utrzymany w charakterze muzyki gospel przepleciony był teatralnymi pokazami tanecznymi w technice tańca współczesnego oraz show dance do kultowych utworów Michaela Jacksona.
Wokal i ruch sceniczny wzmocnił dźwięk skrzypiec.
Artystom udało się swoim zaangażowaniem, doborem repertuaru, wykonaniem porwać publiczność, chwycić ją za serce, zadziało się wiele dobrego. Warto!

Koncert „O happy day” by się nie wydarzył gdyby nie umiłowanie kultury i sztuki
przez grupę pasjonatów, którzy podzielili się z innymi tym, co z człowieku najlepsze-dobrem i talentem..

Wzruszeń, radości, podziękowań i gratulacji nie było końca!
Wszystkim jesteśmy wdzięczni za możliwość przeżywanie tak wzniosłych emocji!
Wracajmy do tej dobrej energii ilekroć za nią zatęsknimy!
Niech to się nie kończy -niech trwa! Niech szczęścia chwile nie będą ulotne jak motyle!

Wyśpiewali co im w duszy gra:
Lidia Wytykowska
Zespół TRIO w składzie Lidia Wytykowska, Maria Szymczak, Ewa Bartkowiak
Zespół Fantastyczne śpiewanie / ZS-P Borek Wlkp./ instr. Lidia Wytykowska
Zespół Bez nazwy /M-GOK Borek Wlkp. / instr. Lidia Wytykowska
Wytańczyli co im w duszy gra:
Zespół Puenta z Leszna / solo Ada Domańska/ instr. Karolina Marszałek, Irena Marszałek
Grupa FIT DANCE SHOW w składzie: Justyna Chojnacka, Karolina Mróz, Karolina Piórek, Julia Niedziela, Sandra Andrzejewska/ instr. Justyna Chojnacka
Zagrała na skrzypcach co jej w duszy gra:
Agnieszka Juskowiak Brzezińska
Konferansjerkę prowadziła: Aldona Brycka Jaskierska