Aktualności


Dzisiaj jest: Poniedziałek
10 Sierpnia 2020
Imieniny obchodzą
Asteria, Bernard, Bogdan, Borys,
Filomena, Laurencjusz, Wawrzyniec,
Prochor, Wierzchosław

Do końca roku zostało 144 dni.
Zodiak: Lew

Szukaj

Aktualnie na stronie

Naszą witrynę przegląda teraz 23 gości 

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 1 Łącznie wizyt 148151
VCNT - Visitorcounter

loginZnajdź nas

środa, 13 lutego 2013 21:12

Odkrywamy sekrety damskich torebek, dziś i jutro happening.

Co mówi o Tobie Twoja torebka?

A teraz sprawdź , jakie odpowiedzi wybierałaś najczęściej.

 

Jeśli były to odpowiedzi A:

jesteś praktyczną i dobrze zorganizowaną elegantką.

Jesteś zawsze zadbana, Twój wygląd charakteryzuje dbałość o styl i wysmakowane dodatki. Nie ma w nim nic przypadkowego. Jesteś osoba praktyczna i dobrze zorganizowaną. Jeśli coś, starasz się by było to zrobione jak najlepiej. Jesteś typem perfekcjonistki, osobą na której ludzie mogą polegać. Za to Ci właśnie cenią inni, Ty sama też te właśnie stronę swojej osobowości najbardziej w sobie lubisz.. Masz jednak także i ciemna stronę: brakuje Ci dystansu do siebie. Traktujesz się zbyt poważnie; to sprawia , ze czasem trudno z Tobą dyskutować. Za rzadko się też uśmiechasz. Skupiona na planowaniu i porządkowaniu zapominasz o tym, że to także radość, twórczy chaos i beztroska.

Jeśli były to odpowiedzi B:

jesteś lubianą kumpelką.

Starasz się podążać za modą. Śledzisz nowinki, , obserwujesz trendy i próbujesz brać z nich to co najlepsze. To odpowiada także Twojej osobowości: wybierasz z bogatej oferty świata i życia to, co Ci się najbardziej podoba. Cenisz sobie wygodę i choć może nie jesteś najpraktyczniejszą osobą pod słońcem to panujesz nad swoim życiem i otoczeniem. Ale nie zawracasz sobie głowy niepotrzebnymi drobiazgami. Ludzie Cie lubią, ponieważ obcowanie z Tobą to dobrze wyważona kombinacja powagi i wesołości. Ciemne strony? Czasem Twoja towarzyskość zwodzi Cię na manowce. Od czasu do czasu warto posiedzieć też w domu i poświęcić jednak trochę uwagi opanowaniu i uporządkowaniu tych drobiazgów, do których nie przywiązujesz wagi na co dzień.

Jeśli były to odpowiedzi C:

jesteś romantyczną bałaganiarą

Twój styl oryginalność. Strój powinien oddawać nastrój-do tego właśnie Twoim zdaniem wymyślono modę. Masz duszę romantyczki, wierzącej, że najważniejsze są uczucia. Zawsze znajdziesz czas dla bliskiej osoby. Jesteś też elastyczna: wolisz podążać za nastrojem i cieszyć się chwilą, niż trzymać się stałego planu. Choć miło się z Tobą obcuje, masz jednak wadę: jesteś niepraktyczna i często otacza Cię chaos. Twoje życie wygląda trochę jak wnętrze torebki: jest totalnie nieuporządkowane! Uważaj: Ty jesteś w tym bałaganie szczęśliwa, ale Twoich bliskich w otoczeniu doprowadza to czasem do rozpaczy. A przecież odrobina porządku i plan, choćby tylko na najbliższy dzień, ułatwiają osiąganie celów.

 

FacebookReklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: cheap game seats register info domain Valid XHTML and CSS.