Aktualności


Dzisiaj jest: Środa
30 Września 2020
Dzień chłopaka i Światowy Dzień
Serca
Imieniny obchodzą
Grzegorz, Hieronim, Honoriusz, Imisław,
Leopard, Sofia, Wera, Wiera, Wiktor,
Wiktoriusz, Zofia

Do końca roku zostało 93 dni.
Zodiak: Waga

Szukaj

Aktualnie na stronie

Naszą witrynę przegląda teraz 22 gości 

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 24 Łącznie wizyt 150074
VCNT - Visitorcounter

loginZnajdź nas

niedziela, 05 maja 2013 18:27

MAJÓWKA Z M-GOK W PLENERZE JUŻ ZA NAMI!

Wymarzona, słoneczna pogoda, dobre nastroje, wspaniała atmosfera, atrakcje dla najmłodszych oraz rozrywka dla tych trochę starszych oraz naprawdę dużo dobrej muzyki- wszystko sprzyjało, by dobrze bawić się na sobotniej majówce!

Program artystyczny rozpoczął blok prowadzonych przez instruktorów zabaw integracyjnych oraz zajęć plastycznych dla dzieci, po których nastąpił pokaz tańca w wykonaniu grup tanecznych działających w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury. Setka młodych tancerzy zawładnęła sceną. Energia dzieciaków, piękne choreografie oraz kolorowe stroje sprawiły, iż to wspaniałe show było długo oklaskiwane przez publiczność.

 

Po tanecznych ekscytacjach przyszła kolej na kulminację wieczoru- koncert Zespołu ABBA MIA z przebojami legendarnej grupy ABBA granymi NA ŻYWO.  Utalentowane wokalistki i muzycy szybko zyskali przychylność młodszej części publiczności, która spontanicznie i radośnie reagowała na płynące dźwięki. Sceniczny image Zespołu i stroje prezentowane w trzech wejściach estradowych nawiązywały do złotych lat ery disco. Styl lat 70-tych i przeboje jak: "Mamma mia", "Money, money, money", "Waterloo" czy "Dancing Queen", to była gwarancja dobrej zabawy. Plac targowy wypełniony był rozbawioną i nucącą rytmiczne przeboje publicznością. W finałowej piosence Zespół ABBA MIA zaprosił na scenę dzieciaki, co wywołało spore poruszenie i autentyczną radość. Przeboje ABBY zyskały kolejne pokolenie fanów.

Rozgrzana i rozbawiona publiczność bawiła się następnie z Zespołem KLIMAT. Tańce trwały w najlepsze do 1 nad ranem.

Dyrektor M-GOK składa serdecznie podziękowania za techniczną pomoc przy organizacji Majówki Zakładowi Usług Komunalnych w Karolewie.


 

FacebookReklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: cheap game seats register info domain Valid XHTML and CSS.