5 Sierpnia 2020
Cyriak, Emil, Karolin, Maria, Nonna,
Oswald, Oswalda, Stanisława

wtorek, 04 czerwca 2013 20:40

CZERWCOWE SPOTKANIE-TALENTÓW PODZIWIANIE CZYLI… DZIECI DLA DZIECI!

Za nami kolejne trafione w dziesiątkę wydarzenie skierowane do mieszkańców Gminy Borek Wlkp.-wszystkich bez wyjątku-tych mniejszych i większych. Niezwykle cieszy fakt, iż z zaproszenia Dyrektor M-GOK skorzystało ponad 150 osób-dzieci wraz z rodzicami. Atrakcji nie brakowało!

Kiedy przed budynkiem M-GOK „budowało się” rekreacyjne miasteczko z dmuchańcem, trampoliną, gokartami i stoiskiem z watą cukrową, w sali widowiskowej M-GOK trwały wspaniałe artystyczne prezentacje. Na dobry początek, wszystkich rozbawił spektakl teatralny „Czerwony Kapturek szuka księcia” w wykonaniu Grupy Teatralnej M-GOK (animator: p. Barbara Wawrzyniak). Następnie oklaskiwano choreografie wytańczone przez 5 Grup Tanecznych (instruktorzy: p. Joanna Kowalska, p. Justyna Chojnacka), po czym czas przyszedł na podziwianie prac plastycznych wystawionych w galerii kółka plastycznego „Radość tworzenia” (instruktor: p. Marta Hojak). Było pięknie i energetycznie!

Moc i żywiołowość ze sceny w sali M-GOK przeniosła się następnie przed budynek, gdzie dzieciaki pożytkowały nieskończone pokłady energii na radosnej zabawie. Siły regenerować można było pałaszując obłoczki z waty cukrowej. Dzięki zaangażowaniu rodziców z sekcji artystycznych M-GOK, przy aromatycznej kawce można było spróbować domowych wypieków, ciasteczek i cukierków. Za ten słodki wkład i zaangażowanie w organizację  spotkania serdecznie dziękuję: p. Agnieszce Krzyżaniak, p. Agacie Adamkiewicz, p. Kamili Tarzeckiej, p. Ewie Kulińskiej, p. Iwonie Kramarczyk, p. Annie Przybyła, p. Żanecie Szymczak, p. Violecie Bartkowiak, p. Joli Majchrzak, p. Paulinie Roszak, p. Agnieszce Jakubiak, p. Hannie Zbieralskiej, p. Danucie Dajewskiej, p. Katarzynie Stachowiak, p. Monice Biegała, p. Małgorzacie Pieniężnej, p. Martynie Stamierowskiej oraz Instruktorom i Pracownikom M-GOK.

Zapraszamy do obejrzenia galerii!