Dzisiaj jest: Wtorek
29 Września 2020
Dadźbog, Franciszek, Michalina

wtorek, 04 września 2012 09:43

Zarząd Miejsko Gminnego Koła LOK w Borku Wlkp. wspólnie z Miejsko Gminnym Ośrodkiem Kultury w Borku Wlkp. zorganizował i przeprowadził drużynowy turniej strzelecki z okazji święta  Dnia Wojska Polskiego i indywidualny turniej strzelecki z karabinka pneumatycznego o Puchar Dyrektora Miejsko Gminnego Ośrodka Kultury w Borku Wlkp. Turniej odbył się w dniu 19.08.2012r. na strzelnicy sportowej LOK w Borku Wlkp. W drużynowym turnieju strzeleckim startowało dziesięć drużyn czteroosobowych .

Zwycięzcami zostali:

I miejsce OSP Strzyżewko 154 pkt.

Kościelny Wiesław, Wolniewicz Zygmunt, Kościelny Robert, Wolniewicz Patryk.

II miejsce LOK Borek Wlkp. 146 pkt.

Puślecki Sławomir, Stanisławski Mieczysław, Jańczak Łukasz, Demski Arkadiusz.

III miejsce Rol-Prem Borek Wlkp.144 pkt.

Strzelczyk Kazimierz, Adamczak Mateusz, Mazur Dawid, Osowicz Artur.

W indywidualnym turnieju strzeleckim  z karabinka pneumatycznego strzelało 70 osób, po zaciętej rywalizacji zwycięzcami zostali:

I miejsce Kościelny Robert 57/60 pkt.

II miejsce Strzelczyk Kazimierz 54/60 pkt.

III miejsce Bandyk Dawid 53/60 pkt.

Zwycięscy w drużynowym turnieju zostali uhonorowani pucharami i dyplomami, które wręczył Prezes boreckiego LOK Mieczysław Stanisławski. Natomiast zwycięzcą w turnieju indywidualnym z karabinka pneumatycznego puchary i dyplomy wręczyła ich fundatorka Dyrektor Miejsko Gminnego Ośrodka Kultury w Borku Wlkp. Pani Justyna Chojnacka, zawody zakończono wspólną biesiadą.