Aktualności


Dzisiaj jest: Niedziela
16 Czerwca 2019
Imieniny obchodzą
Alina, Aneta, Benon, Budzimir, Jan,
Justyna, Ludgarda

Do końca roku zostało 199 dni.
Zodiak: Bliźnięta

Szukaj

Aktualnie na stronie

Naszą witrynę przegląda teraz 52 gości 

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 8 Łącznie wizyt 124326
VCNT - Visitorcounter

loginZnajdź nas

piątek, 16 listopada 2012 09:48

Dyrektor M-GOK z radością informuje, iż Ośrodek Kultury w Borku Wlkp. rozpoczyna realizację projektu PYSZNIE ROZTAŃCZONY BOREK WIELKOPOLSKI- warsztaty w zakresie tańca ludowego i przegląd inspiracji kulinarnych.

17 października w Urzędzie Marszałkowskim w Poznaniu, została podpisana umowa przyznania pomocy na operację z zakresu małych projektów w ramach działania 413 „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” objętego PROW na lata 2007, -2013. Kwota dofinansowania wynosi 11 404,19 zł., co stanowi 70% kwoty poniesionych kosztów kwalifikowanych.


W ramach projektu zostanie przeprowadzony cykl warsztatów w zakresie tańca ludowego

dla dzieci przeprowadzony przez Kierowników oraz Tancerzy Zespołu „Borkowiacy” oraz Kierownika Zespołu „Studzianna” przy metodyczno-instruktażowej współpracy z animatorem tańca i Dyrektorem M-GOK. Młodzi tancerze wyposażeni zostaną w stroje taneczne. Projekt obejmuje również przedsięwzięcie kulinarne promujące „regionalne złoto”-potrawy przygotowywane na bazie miodu-które zaprezentowane zostaną podczas widowiska wieńczącego ogół podjętych działań. Finał planowany jest na ostatni weekend lutego.

Już dziś serdecznie zapraszamy. BĘDZIE PYSZNIE I TANECZNIE!


 

FacebookReklama
Reklama
Reklama


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: cheap game seats register info domain Valid XHTML and CSS.