30 Września 2020
Leopard, Sofia, Wera, Wiera, Wiktor,
Wiktoriusz, Zofia

środa, 28 listopada 2012 19:18

MISIOLANDIA W M-GOK - było pluszowo i bardzo radośnie!

W okazji Światowego Dnia Misia Ośrodek Kultury w Borku Wlkp. przygotował imprezę pod hasłem MISIOLANDIA, na którą zaproszone zostały dzieci. Frekwencja była bardzo duża, a dzieci bawiły się wspaniale. Były tańce i pląsy do znanych przebojów o misiach, klorowanie kart z miśkami, malowanie twarzy oraz wspólne wyklejanie olbrzymiej makiety misia (ponad 2 metry!!!), przy której na zakończenie imprezy wszyscy chętnie pozowali do fotografii.

Nie zabrakło słodkiego przysmaku. Każdy uczestnik zabawy otrzymał ciasteczko w kształcie misia. Misiolandia w M-GOK prócz wspólnej zabawy miała jeszcze jeden ważny wymiar. Spotkanie niosło pewne edukacyjno-społeczne przesłanie. Apel, by uczestnicy wybierając się na zabawę oddali swojego misia, dołączyli do niego kolorowankę, kredki czy słodycze spotkał się ze zrozumieniem i przychylnością. Dzieci z dumą i radością dzieliły się swoimi misiami i przynosiły przygotowane z rodzicami paczuszki. Dyrektor Ośrodka Kultury p. Justyna Chojnacka przykazała upominki na ręce Kierownika Ośrodka Pomocy Społecznej w Borku Wlkp. p. Doroty Dutkowiak, która podziękowała za pomył zorganizaowania akcji Organizatorowi, podkreśliła istotę akcji, za dobre serduszka podziękowała uczestnikom oraz wskazała, iż paczuszki przekazane zostaną dzieciom objętym pomocą społeczną, którym misie sprawią wiele radości.

Podczas imprezy dzieci przekazały aż 64 paczek pełnych pluszaków, słodkości, kolorowanek i przyborów szkolnych oraz 41 misków. Serdecznie dziękujemy!

Olbrzymiego misia wykonanego przez uczestników zabawy można obejrzeć w holu M-GOK. Pstryknij zdjęcie na pamiątkę!