Aktualności


Dzisiaj jest: Wtorek
29 Września 2020
Imieniny obchodzą
Dadźbog, Franciszek, Michalina
Do końca roku zostało 94 dni.
Zodiak: Waga

Szukaj

Aktualnie na stronie

Naszą witrynę przegląda teraz 15 gości 

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 9 Łącznie wizyt 150036
VCNT - Visitorcounter

loginZnajdź nas

Sukces Dziewcząt z Młodzieżowej Grupy Tanecznej M-GOK Borek Wlkp. na V Otwartym Przeglądzie Tanecznym Powiatu Gostyńskiego "Taniec bez granic"

Dziewczęta z grupy tanecznej "Fit Star", po raz drugi wzięły udział w organizowanym przez Gostyński Ośrodek Kultury "Hutnik" Przeglądzie Tanecznym. Tancerki rywalizowały na parkiecie z zespołami z całego województwa wielkopolskiego. Wszyscy uczestnicy stwarzali na scenie energetyczne show, a ilość prezentowanych form, kategorii tanecznych i jakość i oryginalność choreografii przyprawiały o zawrót głowy. Tym bardziej cieszy wytańczone II miejsce!!!


Tancerki z boreckiego "Fit Star" zaprezentowały się wspaniale. Nie dość, że perfekcyjnie wykonały choreografię, to potrafiły opanować tremę występu przed tancerzami, jury i publicznością i włożyły w swój pokaz pasję do ruchu tanecznego, co przełożyło się na dynamikę i pewność ich ruchu, zgranie zespołu i niepowtarzalny feeling taneczny…


Miłym dodatkiem do sukcesu i ekscytujących tanecznych wrażeń była srebrna statuetka, pamiątkowy dyplom oraz nagrody rzeczowe wręczone każdej tancerce.

"Fit Star" tworzą: Karolina Mróz, Weronika Guźlińska, Weronika Kazimierczak, Julia Harendarz, Paulina Maturska, Julia Niedziela

 

FacebookReklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: cheap game seats register info domain Valid XHTML and CSS.