Aktualności


Dzisiaj jest: Poniedziałek
26 Października 2020
Imieniny obchodzą
Dymitriusz, Ewaryst, Eweryst, Lucyna,
Ludmiła, Lutosław, Łucjan

Do końca roku zostało 67 dni.
Zodiak: Skorpion

Szukaj

Aktualnie na stronie

Naszą witrynę przegląda teraz 71 gości 

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 20 Łącznie wizyt 151173
VCNT - Visitorcounter

loginZnajdź nas

Dziecięco- młodzieżowe kółko taneczne

Grupy taneczne "FIT" - Roztańczyli się na całego!

Prowadząca zajęcia: Joanna Kowalska

Z przyjemnością prezentujemy sylwetki Tancerek oraz Tancerzy należących do Dziecięcych i Młodzieżowych Grup Tanecznych „FIT” działających przy Miejsko- Gminnym Ośrodku Kultury w Borku Wlkp. oraz informujemy o dotychczasowych tanecznych sukcesach i działaniach Zespołów.

Grupy Taneczne powstały w 2009 roku przy Klubie Fitness z pasji założycielki Justyny Chojnackiej. Jej zamiłowanie do aktywności szybko udzieliło się dzieciom oraz rodzicom, którzy dostrzegli w pomyśle sposób na oryginalny i prorozwojowy sposób spędzenia czasu wolnego. Zaangażowanie Instruktorki sprawiło, iż od stycznia 2010 roku, Zespoły znalazły siedzibę w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Borku Wlkp., a z oferty zajęć tanecznych mogło korzystać jeszcze więcej młodych tancerzy. Od tego momentu ścieżka taneczna M-GOK jest w ciągłym i dynamicznym rozwoju. Każdego sezonu rozrasta się Nasza Roztańczona Rodzinka. Okazało się, że taniec dla wielu stał się źródłem radości, satysfakcji oraz wspaniałym „sposobem na siebie”- rozwój zainteresowań z korzyścią dla ciała i ducha.

Początkowo 12 osób…, później 20…dalej 43 tancerzy w trzech Grupach, a aktualnie w 5 Grupach Tanecznych „Fit” trenuje aż 66 dzieci i młodzież. W atmosferze twórczej pracy i zabawy, z uśmiechem, pełni pasji i zapału każdego tygodnia spotykamy się na parkiecie boreckiego M-GOK.

Efekty Naszej pracy prezentowane są przy okazji różnych okoliczności- imprez, festynów, wieczorków, zebrań oraz podczas pokazów, bali i przeglądów tańca. Chętnie korzystamy z zaproszeń, by tańcem uświetnić różnorodne uroczystości. Za każdym razem występy taneczne przyjmowane są dużym aplauzem, są miłą dla oka rozrywką, a dla dzieci i młodzieży stanowią szansę na zdobywanie scenicznego doświadczenia oraz satysfakcji i zadowolenia ze zdobytych umiejętności, z samych siebie i pracy w grupie.

"FIT STAR"

"FIT NEW"

"FIT SUN"

"FIT KID"

"FIT KID PARY TANECZNE"

Aktualnie przygotowujemy się do największego widowiska sezonu pod hasłem EURO DANCE SHOW. PIŁKA JEST JEDNA. BRAMKI SĄ DWIE. TANCERZY AŻ 66.

Wspaniała oprawa muzyczna, narodowa kolorystyka, taneczne atrybuty oraz mnóstwo humoru i nawiązań do Mistrzostw Europy EURO 2012.

Tego nie można przegapić! Show prezentowane będzie trzykrotnie

23.06.(sobota)

godz.15.15 podczas Uroczystej Sesji Rady Miejskiej-sala M-GOK Borek Wlkp.

godz. 18.15 pokaz na placu targowym Borek Wlkp.

24.06.(niedziela)

14.00 pokaz z okazji DRZWI OTWARTYCH M-GOK- sala M-GOK


 


FacebookReklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: cheap game seats register info domain Valid XHTML and CSS.