Aktualności


Dzisiaj jest: Środa
30 Września 2020
Dzień chłopaka i Światowy Dzień
Serca
Imieniny obchodzą
Grzegorz, Hieronim, Honoriusz, Imisław,
Leopard, Sofia, Wera, Wiera, Wiktor,
Wiktoriusz, Zofia

Do końca roku zostało 93 dni.
Zodiak: Waga

Szukaj

Aktualnie na stronie

Naszą witrynę przegląda teraz 13 gości 

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 24 Łącznie wizyt 150074
VCNT - Visitorcounter

loginZnajdź nas

środa, 19 grudnia 2012 21:52

Koniec roku zakończył się wspaniałym sukcesem dla dzieci z Kółka Plastycznego działającego przy Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Borku Wlkp. Powód do radości był podwójny, bowiem  mali artyści zostali laureatami takich przedsięwzięć jak: POWIATOWY KONKURS NA NAJPIĘKNIEJSZY STROIK BOŻONARODZENIOWY oraz KARTKA ŚWIĄTECZNA – RADOSNE ŚWIĘTA Z LGD „WIELKOPOLSKA Z WYOBRAŹNIĄ"

 

Święta Bożego Narodzenia  to radosny dla nas okres. Bardzo starą tradycją jest wysyłanie kartek z życzeniami dla najbliższych. Szczególnie sympatyczne są te, zrobione własnoręcznie. Dlatego artyści z boreckiej pracowni plastycznej M-GOK z wielką ochotą i radością wykonali wspaniałą kartkę według tradycyjnych świątecznych wzorów na konkurs ogłoszony przez  „Stowarzyszenie Wielkopolska z Wyobraźnią” .Konkurs adresowany był dla dzieci z terenu Lokalnej Grupy Działania Stowarzyszenia „Wielkopolska z Wyobraźnią” obejmującej gminy: Borek Wlkp., Koźmin Wlkp., Pogorzela i Rozdrażew. Zaskoczeniem dla całej grupy z M-GOK a zarazem miłą niespodzianką jest pierwsza nagroda!!! Zwycięska kartka zostanie oddana do druku.

Już po raz dwunasty Gostyński Ośrodek Kultury „Hutnik” zaprosił dzieci , młodzież oraz dorosłych do udziału w Powiatowym Konkursie na Najpiękniejszy Stroik Gwiazdkowy. Milusińscy uczęszczający na Kółko Plastyczne w M-GOK również tutaj wykazali się dużą pomysłowością i niezwykle oryginalnymi rozwiązaniami twórczymi. Na konkurs wpłynęło ponad 300 prac. Wysiłek się opłacił, bowiem wśród listy nagrodzonych znalazły się : Nikola Stachowiak oraz Weronika Szymańska, które za zdobyte wyróżnienia otrzymały dyplomy oraz nagrody rzeczowe.

Wszystkim uczestnikom Kółka Plastycznego gratulujemy talentu i artystycznych pomysłów !!!


 

FacebookReklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: cheap game seats register info domain Valid XHTML and CSS.