Dzisiaj jest: Niedziela

Zodiak: Byk

środa, 11 lipca 2012 16:17

Artystyczne Warsztaty w M – GOK

Trudno sobie wyobrazić piękne, słoneczne lato bez  kolorowych  motyli. Wraz z początkiem lata Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury w Borku Wlkp. również zaczął się mienić barwami  tych  przecudnych stworzeń. Wbrew pozorom , wcale nie posadziliśmy  roślin wabiących motyle. Ich obecność stała się zasługą uczniów z klasy I b ze Szkoły Podstawowej w Borku Wlkp., którzy wzięli udział w letnich warsztatach plastycznych.

Dzieci – dzięki swojej wspaniałej inwencji twórczej sprawiły,  że stada wielobarwnych motyli „krążyły” w domu kultury. Prowadząca zajęcia Marta Hojak i  wychowawczyni klasy pani Regina Kot z  podziwem i uśmiechem przypatrywały się jak milusińscy tworzą z papierowych szablonów własnych dłoni oraz kawałków tkanin motylkowe skrzydełka. Bawiąc się tak kolorami dzieci  stworzyły prace , z których bije słoneczny,  radosny i niepowtarzalny klimat.

Informacja : M – GOK Borek Wlkp.